06/09/2011 - Co s odpolednem?

29. srpna 2011 v 17:55 | miriabel |  oblíbené
Třeba jste zaregistrovali, že celý červenec probíhalo v Brně, Košicích, Wrocławi a Ostravě každý podvečer autorské čtení. Možná šla tato akce úplně mimo vás. Pak klikněte ZDE a dozvíte se víc. Mě navnadila jména jako Petr Hruška, Jaroslav Rudiš, Ivan Martin Jirous, J. H. Krchovský a v neposlední řadě (poslední v pořadí českých autorů) Pavel Kohout.
Foto - zdroj: http://www.darius.cz/jankeller/index_foto.html

Kamarádka, která studuje v Praze, si jednou postěžovala, že se v Ostravě nic neděje. Samozřejmě, je tady Stodolní a největší koupaliště ve střední Evropě a spousta dalších lákavých věcí. Jen pokud jste v tomhle městě od malička, zjistíte, že ta nablýskaná lákadla brzy omrzí a vůbec - z blízka se ani moc netřpytí.
Možná jsme jen zhýčkaní nebo prahneme po nějakém duchaplnějším a hlavně neokoukaném zážitku.

A konečně se dostávám k podstatě tohoto článku. Pokud jste z Ostravy a okolí, bude pro vás tou neotřelou akcí třeba právě BESEDA se sociologem, ekologem, publicistou a profesorem Ostravské univerzity Janem Kellerem.

Možná si jen vyplníte rané zářijové odpoledne nebo se vám před očima zhmotní zvýrazněné jméno z učebnice sociologie. Určitě to za ten zážitek stojí jako ostatně každá taková akce podobného stylu.
 


Komentáře

1 burow burow | 2. září 2011 v 11:10 | Reagovat

Už kvůli Janu Kellerovi bych na besedu šla, ale měla bych to z ruky, bydlím totiž  kousek od Prahy. Vážím si Jana Kellera pro jeho názory.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.