Ještě jsem se nenašla :)

26. července 2010 v 18:38 | miriabel |  deníček
Už jsem to tady chtěla ukončit a začít psát jinde a nebo třeba nikde a nikdy. Ale pak mi to začalo připadat jako pěkná blbost.
Myslím, že každý z nás žije v kruhu, ano, dokážeme se vymanit, ale i sebelehčí prohra, škrt přes rozpočet, nás dostane a chvilku trvá, než se povede jít dál.
Tenhle blog je celý smutný, plný promarněných nadějí a nesplněných snů. A tak má tendence vracet mě zpátky. Nutí mě vzpomínat.
Chtěla jsem jen říci - nepřemýšlím celé dny nad tím, co napíši. A dokonce už vůbec nejsem smutná a zklamaná, jen se občasd zamyslím a připomenu staré dobré časy. Abych nezapomněla.

Někdo krásně maluje, ale po nějaké době jeho styl s jistotou rozpoznáme, byť je každý obrázek o něco jiný. Jiný tvoří bezkonkurenční hudbu, je nádherná tím, že do ní vlží něco ze sebe, a i když je každá písnička jiná, základ zůstal stejný.

Nepíšu nijak znamenitě a moje zápisky si lidem nevryjí pod kůži, ale do každého článku vkládám něco ze sebe, a právě ty zážitky, co nejvíc bolely, pro mě nejvíc znamenaly, a to je logické, utvářejí mé nitro. I když nebolí, staly se mou součastí a budou vystrkovat růžky i z článku o  výletu na Lysou.

Sedím na houpačce, lítám vzduchem sem a tam, slunce nám propaluje oční víčka. Smějeme se ničemu.
A pak přijdu domů a napíšu článek o něm. Nevím ani proč, snad jen, že někde uvnitř zůstal.

A Dreamy, děkuju hrozně moc! :)
 


Komentáře

1 Eveeeee Eveeeee | 26. července 2010 v 21:43 | Reagovat

Konečně sis uvědomila, že bezblogu nevydržíš.:)Myslím, že píšeš krásně a tvé články na mě vždy zapůsobí. Jak styl tak i obsah:), a myslím si, že nepíšeš pořád o tom samém.. Jsem ráda, že jsi zase zpět a taky že už v tom máš větší jasno..:).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.