Zakrývám včerejšek.

11. srpna 2009 v 21:12 | Miriabel |  deníček
Šla jsem spát až o půl čtvrté, začetla jsem se do knížky o focení. Dopoledne jsem ji dočetla, ale stejně z těch informací nejsem o moc moudřejší. Bojím se, jak to dopadne, až si budu zase hrát se clonou a rychlostí závěrky. Ale baví mě to čím dál víc.
Chtěla bych se jednou naučit fotit, moc moc moc.

Celý následující den jsem se motala bytem a pročítala znovu zapomenuté /důležité/ odstavce. Škoda, že mě takhle nechytla knížka do povinné četby, co ji právě čtu. Bylo by pak všechno o tolik jednodušší, u maturity je bohužel nebude zajímat, jak vzniká digitální fotografie a kolik fotek jsem za život nafotila. /Kolik se mi z nich povedlo bych musela zatajit, protože poměr těch čísel by byl značně nevyrovnaný./
Před chvilkou jsem si přečetla smsku od kámoše, který chtěl někam jít. Asi jsem divná, ale nechtělo se mi. Nikam. Za nic.
Tak radši sedím doma a přemýšlím, co budu dělat zítra, a že bych už konečně měla začít chodit do té autoškoly, kam se ale vůbec nechce. Proč bych měla umět řídit? 'Protože dneska je člověk bez řidičáku úplně ztracený.' Hm, tak asi jo.


Tak se mějte a užívejte si prázek, za chvilku skončí, a pak už nebude nejspíš nic. Konec světa, alespoň pro nás zoufalé, co nás to rozloučení čeká už letos, teda příští rok...
Proč jsem psala tenhle prázdný a zbytečný článek? /Normálně články o tom, co jsem jedla, jak jsem se vyspala a jaký byl den, nepíšu. Snad./ Musela jsem, abyste se při kliknutí na odkaz mého blogu nemuseli dívat na ten včerejší, depresivní.
Tenhle je lepší, nemyslíte?
/Já totiž ne, ale to přece nevadí./
 


Komentáře

1 Alenka Alenka | Web | 14. srpna 2009 v 14:19 | Reagovat

Musím Ti sdělit, že tímhle článkem mi, má milá, mluvíš naprosto, ale naprosto z duše. Co víc dodat? :)

Snad jen tak mimochodem, že Ti děkuji za milé přání k svátku. :*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.