Článek, který měl být původně na úrovni.

27. srpna 2009 v 22:52 | miriabel |  deníček
Chtěla jsem napsat nějaký smysluplný článek. Vážně, měla jsem snahu. Jenže po
prvním odstavci mi došlo, že by to nebylo ono, že bych to nebyla já. Nemůžu psát jako klidný a vyrovnaný člověk, když jsem se momentálně ztratila a myslím, že to zatím nebylo horší.

Nevím, jestli mě víc baví fotit. kreslit nebo psát. /Pak taky běhat nebo jezdit na kole, běžky nebo sjezdky... ale to jsou věci, které momentálně řešit nemusím./ Druhá věc, co z toho mi alespoň lehce jde. Ale k téhle otázce ještě nebyl čas dojít. Dělám totiž všechno a hrozně polovičatě, pak mám výčitky svědomí, že se věcem nevěnuju pořádně, jenomže na to prostě není čas.
Měla bych si určit priority. Ou, kolikrát a z kolika úst už jsem tuhle větu slyšela, ale nikdy jsem jí nepřikládala velký význam. /Většinou od kluků, když jsme si z nějakého důvodu říkali takové to poslední ahoj./ Spíše jsem dotyčného posunula níže na tajném žebříčku přátel a jiných.

Na začátku si seřadím činnosti, které mě alespoň trochu baví, do řady od té nejoblibenější.

Hm, a už jsme u toho, co mě v životě baví nejměně. Rozhodování, řešení, všechny raději nechávat plynout a budu asi i nadále, ono to není zas tak špatný pocit. Ona se ta řeka za

taví a upozorní mne, až narazím na nějaký problém či něco zajímavého.

Měla bych mít na prvním místě školu, letos totiž maturuju, ale už dneska /a to jsou ještě prázdniny/ plánujeme s kámoškou, jak jeden /a více/ dnů seriózně přes rodiče vybulat.

Bude to těžké, ale půjde to. Držte palce. /Teď zatím jenom na to, ať spolknu dobře ten nechutně velký a hořklý bílý prášek. Hory přijdou na řadu později./

Nesnášejte antibiotika se mnou, prosím. A taky konce prázdnin, které se nevyvedly podle představ a angíny, co se vracejí.
 


Komentáře

1 Smilesy Smilesy | Web | 28. srpna 2009 v 11:25 | Reagovat

Já jsem teď měla hodně velkou pazu s kreslením... fotím pořád, píšu také...tak držím palce aby jsi tu maturu na jaře zmákla!:))

2 Jesí Jesí | Web | 28. srpna 2009 v 13:19 | Reagovat

Já Ti přeju brzké uzdravení :) Angína je prevít,ale bohužel oběti si nevybírá jako každá nemoc...
Jinak priority já měla docela vždycky srovnaný, ale čím jsem starší tím mi přijde, že se ve všem nějak plácám :), třeba nás uklidní, když si řeknem, že je to třeba normální :)

3 Cínka Cínka | Web | 1. září 2009 v 22:00 | Reagovat

Ty ošklivé bílé nechutnosti tak nesnáším. Jsou hořká a nechutnají mi. Navíc je mám spojené jenom s problémy..
A konce prázdnin jsou to nejhorší, co může být. Zvlášť, když se zdají být tak krátké jako letos. Nestihla jsem ani polovinu toho, co jsem chtěla.. A to jsem toho nechtěla tolik..
Snad už jsi zdravá;) A maturity se neboj, jednou čeká všechny a podle toho, jak píšeš z ní zrovna Ty mít obavy nemusíš!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.