Pod mosty :)

15. července 2008 v 13:29 | Miriabel |  deníček
Předevčírem přijela Eve, jenom na malou chvilku, ale využily jsme jí maximálně. Šly jsme na stěnu (tenisovou). Po nějaké době nás to přestalo bavit a rozhodly se, že už to můžeme vzdát, protože jsme den předem podnikly vyčerpávající výšlap, takže máme právo na nic-nedělání:). Vrátný mě ale totálně sjel za stav rukojeti na mé raketě a za neustálých výčitek mi ji celou nově obmotal a je - růžová. Jupííí. Stálo to asi 170 kč a trochy promluv do naší zkažené (netenisové) duše... Ale rozhodně to stálo za to:D.
Pak Eve odjela a já si nemůžu absolutně vzpomenout, co jsem dělala:D. Akorát večer jsem chtěla ven, ale byla strašná bouřka a lilo, takže jsem to odložila na neurčito.
Další den vstávání v 6:50, protože jsem měla sraz s kámoškou v půl deváte. Ona měla budík na 8:50 a sraz posunula na devět, pak jsem musela dojít až k ní domů a někdy v půl desáté vyšla. To už ale naštěstí přijela od zubaře Eve a šly jsme společně.
Pak jsme spolu na netu hledaly, co můžeme dělat, jenže nic nám nepřipadalo vyhovující pro tu chvíli. Nakonec jsme vyšly z domu až ve čtvrt na šest, dát kámošovi záruční list od jeho kola, neřešila bych, proč ho mám doma já a ne on :D. Asi půl hoďky jsme vycházeli a já depkovala, kterou mikinu si vzít, jestli si brát i bundu... Škoda, že mi nějak vypadla myšlenka na ten záruční list a tak zůstal ležet na stole. Takže jsme se i s ním vracely:D.
Pak procházka. Doprovod Evajzny na Střed, víte, jak... Ti nadřazení nechodí na vlak sami:D. Tam jsem se setkala s mými rodiči, protože mi chtěli dělat bodyguardy, ale zjistili, že už jednoho mám a vydali se domů:D.
A pak cesta zpět... Zjištění, že jsem s tebou nikdy nechtěla bydlet pod Svinovskými mosty, ale ve Svinově pod mostem přes Rudnou:D. A to byl konec krásného dne, vážení...:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.