Budou z nás lemry...:)

10. července 2008 v 22:58 | Miriabel |  koš
Říká vám něco Slavíč..? To je takový ten vrcholek blízko Lysé hory xD. Tak tohle jsme si říkaly už minulý týden, k omylu nás přivedla velká dřevěná cedule Slavíč vedoucí už od Ivančeny... Byla sobota a lilo a my tam nedošly (v 5 jsme to vzdaly mno *STYDÍM SE*), ale rozhodly jsme se na něj jít až kolem poledne, což nás omlouvá:). Alespoň v našich očích a to je pro nás nejpodstatnější:D.
Jako težké borky jsme si tedy daly dneska stejný cíl, s tím, že známe cestu a prostě to dáme. Lidi upozorňující nás na přemrštěný cíl jsme fuckovali stejně jako oni nás přemlouvali, ať jdeme radši jinam:D. Jsme přece lepší a máme na to:D.
Obcházení Lysé, odbočka na Zlatník a bus:D, Visaláje, Bílý Kříž... A pak přišel náš osudový kopec, cestou na Malý Polom (ze kterého je Slavíč už jenom osm kilásků - v našem dnešním měřítků je to málo, nekoukejte tak divně:D) jsme odbočily špatně. Neptejte se, jestli vědomě nebo nevědomě:D. Možná nám tak trochu docházelo, že dolů cesta nevede, ale byla tam červená (jedna ze tří). To jo. A když jdeme po značce někam dojdeme:D.

Přišly myšlenky na zakempení a pití vody z pramene, čekání na svítání ve všech mikinách nabalených v báglech. Ale taky odešly, s příchodem Morávky a cesty na Bus. Skutečně jsme od toho odporného Slavíče byly už jenom těch osm, ale nedaly to. Upřímně, v tu chvíli nám to bylo jedno. Ale teď, když sedím před compem jsem zase nejakčnější xD.
V Morávce nás čekalo pár nepříjemných lidí. Ptaly jsme se jednoho příjemného pána, ať nám upřesní cestu na xtou zastávku, ze které (jako jediné) nejel bus až o půlnoci a to ještě jenom o víkendu... A on: "Z Ostravice? Na Slavíč? A vám je 17? V tomhle věku takovou blbost?" *ÚŠKLEBEK* Ne, že by nás pochválil, ještě sjel, ale odpouštím mu. Asi to byla událost dne, v takovém zapadákově a oni viděli lidi... Nesnažte se chápat, nepůjde to. Kdyžtak si udělejte výlet na Morávku či do Starých Hamrů:D.
Nakonec jsme se domluvili (s ním) a pomluvily (ho). Čtyři kilometry a konec - konečně:D.
Výsledek nulový, najdou se však tací, pro které je to jen procházka:D. ALE... My bychom to ušly fyzicky, že? Ale ta psychika:D (rozuměj - orientační smysl).
Jsme divné, že? :D A na náš věk máme ujeté nápady... PRÝ.
Takže tohle byl poslední výlet, na kterém nám došlo, že hory a sport nejsou nic pro nás:D. Ehm, jojo, stejně to říkáme pokaždé a skutek utek...
Sobota a Kněhyně se Smrkem to jistí, a když ne - na Lysou s krosnama, proč ne? :D
 


Komentáře

1 Eveeee Eveeee | Web | 10. července 2008 v 23:03 | Reagovat

jj ze mě je už totalní lemra :D a úplně se mi mé nové stanovisko líbí :DD a o tom troubovi nemluv tak hezky, páč si to nezaslouží... :(( Ještě ses zapomněla zmnit o skvělých hrozinkách :DD A Slavíč u mě skončil.. a ti lidi taky :DD a vtip s napuchlým prstem jsi radši nedala jj :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.